Новини
Відбулася нарада з питання підготовки до літньої оздоровчої компанії для дітей та підлітків Запорізького району у 2018 році
![](/files/2018/Jg14xMrR.jpg)
02.03.2018 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко за участі начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Круподери, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Алесі Авдєєвої, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірини Гемської та інших відповідальних осіб провів робочу нараду з питання підготовки до літньої оздоровчої компанії для дітей та підлітків Запорізького району у 2018 році. Під час наради були розглянуті наступні питання: визначення прогнозних показників оздоровчої компанії для дітей та підлітків Запорізького району у 2018 році, визначення прогнозних показників оздоровлення дітей працівників АПК та соціальної сфери шляхом часткового фінансування придбання путівок в ДЗОВ, згідно Комплексної районної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної , гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jg14jPFH.jpg)
![](/files/2018/Jg14k4uH.jpg)
![](/files/2018/Jg14odRv.jpg)
П'ятниця, 02 Березня 2018 13:16 | Переглядів: 382