Новини
Участь у селекторній нараді
![](/files/2018/JgEGp3LG.jpg)
06.03.2018 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, головний лікар КЗ « Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради Тетяна Гудим та інші відповідальні особи прийняли участь у селекторній нараді з Віце – прем’єр – міністром України щодо стану реалізації Урядової програми відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань та проведення вакцинації.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JgEGoq7z.jpg)
Вівторок, 06 Березня 2018 13:24 | Переглядів: 443