Новини
Керівництво району прийняло участь у святковому концерті
![](/files/2018/JgF1EFhx.jpg)
06.03.2018 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, голова районної ради Анатолій Шевчишин, заступник голови районної ради Сергій Бурма привітали жіночий колектив КЗ « Запорізька районна центральна лікарня» Запорізької районної ради Запорізької області під час святкового концерту присвяченого Міжнародному жіночому дню - 8 Березня. Концертна програма підготовлена силами працівників закладу охорони здоров’я надала доброго настрою усім присутнім та як завжди супроводжувалася щирими та бурхливими оплесками.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JgEZsLm4.jpg)
![](/files/2018/JgEZpDLX.jpg)
![](/files/2018/JgEZpLzW.jpg)
![](/files/2018/JgEZpQTg.jpg)
![](/files/2018/JgEZviqZ.jpg)
![](/files/2018/JgEZGfG9.jpg)
![](/files/2018/JgEZGnbI.jpg)
![](/files/2018/JgEZK7o4.jpg)
![](/files/2018/JgEZZbuE.jpg)
![](/files/2018/JgF02eQs.jpg)
![](/files/2018/JgF1Eqwn.jpg)
![](/files/2018/JgF1Ezff.jpg)
Вівторок, 06 Березня 2018 14:08 | Переглядів: 369