Новини
Відбувся святковий концерт
![](/files/2018/JhAJK8ur.jpg)
06 березня 2018року працівники Григорівського сільського клубу та бібліотеки комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області провели концерт для жінок села, в якому взяли участь діти від 8-15років з декламуванням віршів, виконанням пісень та танців. Гумористичну сценку та казку подарувала глядачам молодь села, а також заспівали пісні про кохання. Після концерту представники Григорівської с/р привітали запрошених жінок зі святом і пригостили солодощами, фруктами та напоями. Жінки поспілкувалися між собою, поспівали караоке, потанцювали і розійшлися пізно ввечері з гарним настроєм та подякою за чудове свято подароване їм.
А також, 07 березня номерами художньої самодіяльності працівники Григорівського сільського клубу та бібліотеки комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області привітали педагогічний та учнівський колективи Григорівського НВК.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2018/JhAJJKJW.jpg)
![](/files/2018/JhAJKpoB.jpg)
![](/files/2018/JhAJKFQY.jpg)
Понеділок, 12 Березня 2018 10:13 | Переглядів: 313