Новини
Відбулось засідання районної комісії з питань внутрішньо переміщених осіб при райдержадміністрації
![](/files/2018/JhMKPsRA.jpg)
13 березня 2018 року керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко провів засідання районної комісії з питань внутрішньо переміщених осіб при райдержадміністрації. Під час роботи комісії розглянуто справи переселенців, які перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації та прийнятті відповідні рішення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА
![](/files/2018/JhMKQskd.jpg)
![](/files/2018/JhMKRey3.jpg)
![](/files/2018/JhMKRStr.jpg)
![](/files/2018/JhMKSCzX.jpg)
![](/files/2018/JhMKTjq5.jpg)
Вівторок, 13 Березня 2018 15:23 | Переглядів: 351