Новини
Голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів пряму «гарячу» телефонну лінію жителів Запорізького району
![](/files/2018/JhV52QnP.jpg)
14 березня 2018 року відбулась пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідав голова Запорізької райдержадміністрації Анатолій Васюк. Зателефонували двоє громадян з питання реалізації соціальної програми «Доступні ліки», та ще не менш важливі питання стосовно надання матеріальної допомоги на лікування, оформлення субсидії та ремонту дорожньо - транспортного полотна у Запорізькому районі. На питання громадянам було надано необхідну інформацію та роз’яснення під час проведення прямої телефонної лінії. Проблемні питання, вирішення яких потребує певного часу взято під свій особистий контроль.
![](/files/2018/JhV527Mk.jpg)
Середа, 14 Березня 2018 11:38 | Переглядів: 343