Новини
Керівник апарату райдержадміністрації провів особистий прийом громадян
![](/files/2018/Ji5IM9xx.jpg)
15.03.2018 згідно із затвердженим графіком, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко провів особистий прийом громадян Запорізького районну. Жителі району мали змогу розповісти про свої проблеми та заручитися підтримкою у їх вирішенні. Питання, які порушували громадяни району стосувалися пенсійного забезпечення, сприяння у нарахуванні та виплати субсидій, працевлаштування, отримання рецептів на придбання пільгових ліків, вирішення соціальних проблем, а також питань особистого характеру. В межах своєї компетенції, керівник апарату райдержадміністрації надав відповідні консультації щодо порушених проблем. Окремі з них були направлені на розгляд д структурним підрозділам райдержадміністрації для їх вирішення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
Четвер, 15 Березня 2018 13:29 | Переглядів: 315