Новини
Урочисто відкрито районну спартакіаду державних службовців в Запорізькому районі
![](/files/2018/JifXzP7v.jpg)
16.03.2018 Урочисто відкрито районну спартакіаду державних службовців в Запорізькому районі. Серед почесних гостей були присутні: голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, які й відкрили спартакіаду, побажавши кожному перемоги. Слід зазначити, що сьогодні проведені спортивні змагання з шашок, шахматів та настільного тенісу (чоловіки та жінки) на базі тренажерного залу районного будинку культури.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jifkdtyx.jpg)
![](/files/2018/JifkhZLH.jpg)
![](/files/2018/JifkjnUQ.jpg)
![](/files/2018/Jifk06ky.jpg)
![](/files/2018/Jifk1009.jpg)
![](/files/2018/Jifk1VIl.jpg)
![](/files/2018/Jifk2Y4C.jpg)
![](/files/2018/Jifk3TW6.jpg)
![](/files/2018/Jifk556p.jpg)
![](/files/2018/Jifk6tOk.jpg)
![](/files/2018/Jifk7pV3.jpg)
![](/files/2018/Jifk8m7L.jpg)
![](/files/2018/Jifk9smJ.jpg)
![](/files/2018/Jifkbbvp.jpg)
![](/files/2018/JifkeR8n.jpg)
![](/files/2018/JifkfZiX.jpg)
![](/files/2018/JifkgYAb.jpg)
![](/files/2018/JifkkCDh.jpg)
![](/files/2018/JifklLXn.jpg)
![](/files/2018/JifkmXjj.jpg)
![](/files/2018/Jifko01a.jpg)
![](/files/2018/JifkprWy.jpg)
![](/files/2018/Jifkrcbt.jpg)
![](/files/2018/Jifkt2B6.jpg)
![](/files/2018/Jifkvbi7.jpg)
![](/files/2018/JifXh5OO.jpg)
![](/files/2018/JifXhTlS.jpg)
![](/files/2018/JifXiHqV.jpg)
![](/files/2018/JifXjqu0.jpg)
![](/files/2018/JifXk88w.jpg)
![](/files/2018/JifXkTWZ.jpg)
![](/files/2018/JifXlCNr.jpg)
![](/files/2018/JifXmmIT.jpg)
![](/files/2018/JifXn9HK.jpg)
![](/files/2018/JifXo02l.jpg)
![](/files/2018/JifXoJ4F.jpg)
![](/files/2018/JifXpsAC.jpg)
![](/files/2018/JifXq9W4.jpg)
![](/files/2018/JifXqTT1.jpg)
![](/files/2018/JifXrzU8.jpg)
![](/files/2018/JifXsiPI.jpg)
![](/files/2018/JifXsXEw.jpg)
![](/files/2018/JifXtJof.jpg)
![](/files/2018/JifXuvIj.jpg)
![](/files/2018/JifXvfNx.jpg)
![](/files/2018/JifXvYay.jpg)
![](/files/2018/JifXwI67.jpg)
![](/files/2018/JifXxtag.jpg)
![](/files/2018/JifXyh09.jpg)
![](/files/2018/JifXz1BF.jpg)
П'ятниця, 16 Березня 2018 13:20 | Переглядів: 1138