Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини

Запорізькі посадовці вивчають питання проходження державної служби в умовах зміни законодавства

У Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій відбулося навчання керівників апаратів райдержадміністрацій за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання проходження державної служби».

До розгляду були запропоновані питання, пов’язані з упровадженням Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», діяльністю місцевих державних адміністрацій в умовах оновленого законодавства України та децентралізації влади.

До обговорення цих питань долучилися керівник апарату Запорізької облдержадміністрації Зінаїда Бойко, заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях Світлана Бамбизова, начальник організаційного відділу, заступник керівника апарату облдержадміністрації Володимир Кархачов, начальник відділу управління персоналом, заступник керівника апарату облдержадміністрації Олена Лемешко, керівники та спеціалісти відділів апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації та Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Крім цього, Зінаїда Бойко провела зустріч із старостами об’єднаних територіальних громад, які проходять навчання з підвищення кваліфікації за двотижневою професійною програмою. Вони обговорили поточні питання діяльності, стан підготовки проектів, спрямованих на розвиток територіальних громад тощо.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 Понеділок, 19 Березня 2018 07:36 | Переглядів: 283

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]