Новини
Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це книжкові іменини
![](/files/2018/JiQUNJTB.jpg)
Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це книжкові іменини. Це свято тих, хто пише книги, і тих, хто їх читає. Це свято бібліотеки і читачів, письменників і видавців. Воно дарує чудову нагоду ознайомитись з новинками літератури, дізнатися про історію книги і бібліотеки.
У Балабинському НВК «Престиж» Всеукраїнський тиждень дитячого читання розпочався з урочистої лінійки, яку підготували учні 3-В класу. Під час заходу діти дізналися про історію заснування цього свята, про важливість книги і читання в житті людини. У подарунок кожен клас отримав пам’ятку про користування книгою.
Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
![](/files/2018/JiQUNGCZ.jpg)
![](/files/2018/JiQUNMZV.jpg)
![](/files/2018/JiQUNQZW.jpg)
Вівторок, 20 Березня 2018 08:01 | Переглядів: 323