Новини
Відбулася нарада з питання підготовки до літньої оздоровчої кампанії дітей Запорізького району у 2018 році
![](/files/2018/JiTl2Y3m.jpg)
20.03.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів нараду з першим заступником голови райдержадміністрації Світланою Чудесновою, , начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяною Круподерою, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Алесею Авдєєвою, начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Іриною Гемською та іншими відповідальними особами щодо питання підготовки до літньої оздоровчої кампанії дітей у 2018 році, а саме питання: фінансового забезпечення, чисельності дітей, які будуть забезпечені оздоровчими та відпочинковими послугами у тому числі дітей пільгових категорій та функціонування дитячих закладів оздоровлення. У ході наради голова райдержадміністрації Анатолій Васюк відзначив, що при організації оздоровчої кампанії необхідно першочергово забезпечувати послугами оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Наприкінці наради надано відповідні доручення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JiTkZwZq.jpg)
![](/files/2018/JiTl0X3W.jpg)
![](/files/2018/JiTl1DFy.jpg)
![](/files/2018/JiTl0gov.jpg)
![](/files/2018/JiTl2fSb.jpg)
![](/files/2018/JiTl3IDZ.jpg)
![](/files/2018/JiTl4ol3.jpg)
Вівторок, 20 Березня 2018 13:54 | Переглядів: 318