Новини
Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Запорізької райдержадміністрації
![](/files/2018/Jj2Vl0Kq.jpg)
21.03.2018 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова за участі начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Круподери та інших відповідальних осіб провела засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Запорізької райдержадміністрації. На порядок денний були винесені наступні питання: про стан пожежної та техногенної безпеки на об’єктах соціальної інфраструктури, про стан невиробничого травматизму у Запорізькому районі у 2017 році, про стан охорони праці в галузі сільського господарства та стан готовності сільгосппідприємств до безпечного виконання весняно – польових робіт у 2018 році та інше.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jj2Vm9hU.jpg)
![](/files/2018/Jj2Vn8oU.jpg)
![](/files/2018/Jj2VoaC6.jpg)
![](/files/2018/Jj2VpywV.jpg)
Середа, 21 Березня 2018 13:10 | Переглядів: 347