Новини
Запорізький район долучився до проекту JuniorZ!
![](/files/2018/Jj3LR0qZ.jpg)
Восени 2017 року ведучий Олександр Педан створив новий унікальний проект - ком'юніті JuniorZ для школярів. Він переконаний, що для розвитку спорту в країні необхідно перш за все зацікавити дітей і підлітків.
Це буде перший шкільний спортивний фестиваль для дітей і підлітків, де кожен отримає можливість ознайомитися з різними видами спорту, які з JuniorZ планується ввести в шкільну програму з фізкультури. Була створена спільнота JuniorZ, яка стала платформою для спілкування дітей, які вже знайшли свої спортивні захоплення, і тих, хто ще шукає себе в спорті.
20.03.2018 року відбувся Запорізький міський семінар-практикум Всеукраїнського проекту «Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ» із впровадження у процес фізичного виховання варіативних модулів чирлідинг, фризі, петанк, флорбол, бадмінтон та інших.
До нового спортивного заходу долучилися і представники нашого району – вчителі фізичної культури Балабинського навчально-виховного комплексу «Престиж» Грибов О.С. та Новоолександрівської загальноосвітньої школи Шляховий Д.О.
Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
![](/files/2018/Jj3LR7Zq.jpg)
![](/files/2018/Jj3LReST.jpg)
![](/files/2018/Jj3LRnD8.jpg)
![](/files/2018/Jj3LRufz.jpg)
![](/files/2018/Jj3LRBCx.jpg)
![](/files/2018/Jj3LRLo8.jpg)
![](/files/2018/Jj3LRU68.jpg)
![](/files/2018/Jj3LS2Cj.jpg)
Середа, 21 Березня 2018 15:13 | Переглядів: 369