Новини
Засідання районної атестаційної комісії
![](/files/2018/JjaVVLxk.jpg)
21 березня 2018 року відбулося засідання районної атестаційної комісії при відділі освіти, молоді та спорту Запорізької райдержадміністрації. Атестувалися досвідчені педагоги загальноосвітніх навчальних закладів Запорізького району та Широківської ОТГ:
Володимирівського НВК, Лукашівського НВК, Кушугумського НВК, Наталівського НВК, Юльївського НВК.
Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
![](/files/2018/JjaVVUl1.jpg)
![](/files/2018/JjaVW0yh.jpg)
![](/files/2018/JjaVW7KZ.jpg)
![](/files/2018/JjaVWeuk.jpg)
![](/files/2018/JjaVWn6M.jpg)
Четвер, 22 Березня 2018 08:37 | Переглядів: 302