Новини
Участь у засіданні тридцятої сесії Запорізької районної ради сьомого скликання
![](/files/2018/JjmOS6fd.jpg)
23.03.2018 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, начальники відділів, управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації прийняли участь у засіданні тридцятої сесії Запорізької районної ради сьомого скликання. На розгляд сесії районної ради були винесені питання: про звіт голови Запорізької райдержадміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень щодо соціально-економічного та культурного розвитку району, про внесення змін до бюджетних призначень, про затвердження районної Програми удосконалення системи надання медичної допомоги хворим неврологічного профілю у Запорізькому районі на 2018 – 2020 роки, про районну цільову Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2022 роки, та інше.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
П'ятниця, 23 Березня 2018 13:27 | Переглядів: 304