Новини
Робоча нарада голови райдержадміністрації Анатолія Васюка
![](/files/2018/JjQvU33H.jpg)
26 березня 2018 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів нараду з головою виконкому Біленьківської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) Світланою Зачепило. Під час наради обговорено перспективи розвитку Біленьківської об’єднаної територіальної громади.
Відділ організаційної роботи,
діловодства і контролю апарату РДА
![](/files/2018/JjQvSCrP.jpg)
![](/files/2018/JjQvTjv5.jpg)
Понеділок, 26 Березня 2018 14:31 | Переглядів: 317