Новини
Коротко про головне!
![](/files/2018/JjQDrq3Z.jpg)
26 березня 2018 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова провела нараду з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Іриною Гемською, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяною Круподерою, начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяною Рогач, начальником управління фінансів райдержадміністрації Ангеліною Борисенко з питання забезпечення асигнувань захищених статей бюджету Запорізького району. Наприкінці наради перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова надала роз’яснення та рекомендації з данних питань.
Відділ організаційної роботи,
діловодства і контролю апарату РДА
![](/files/2018/JjQDr1Ld.jpg)
![](/files/2018/JjQDrGAk.jpg)
![](/files/2018/JjQDsP6A.jpg)
Понеділок, 26 Березня 2018 14:45 | Переглядів: 299