Новини
Формуємо екологічну культуру дошкільнят
![](/files/2018/JjR1E9V8.jpg)
Проблема формування екологічної культури у дітей старшого дошкільного віку була і залишається однією з найважливіших психолого-педагогічних проблем. В наш час екологічна ситуація в Україні є досить складною. Тому ми – педагоги – повинні усвідомлювати, що в наших руках майбутнє країни, здоров’я нації, оскільки визначальну роль у розвитку екологічної свідомості людини відіграє дошкільна освіта.
Вихователь дошкільної групи Юльївського НВК Запорізького району Дармограй Анастасія з метою поглиблення і поширення знань дітей про воду, її стани, властивості, про явища природи, пов’язані з водою екологічного виховання провела ряд заходів в рамках тематичного тижня
" Вода. Кругообіг води в природі". З дітьми прочитали оповідання про подорож Краплинки, провели досліди на визначення властивостей води, розгадали багато загадок, розповіли вірші про воду. На завершення старші дошкільнята обговорили проблеми бережливого ставлення з водою, значення її для всього живого на Землі.
Відділ освіти, молоді та спорту РДА
![](/files/2018/JjR1E4Bf.jpg)
![](/files/2018/JjR1E8wF.jpg)
![](/files/2018/JjR1EbzA.jpg)
![](/files/2018/JjR1Edo3.jpg)
Понеділок, 26 Березня 2018 15:46 | Переглядів: 398