Новини
Робоча нарада керівника апарату райдержадміністрації Володимира Макущенка
![](/files/2018/JjZ2TYfH.jpg)
27 березня 2018 року керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко провів робочу нараду з головою комунального закладу фізкультурно-спортивний клуб «Колос» Миколою Земляком. Під час наради обговорено питання щодо участі збірної команди району у XVІІІ обласній Спартакіаді державних службовців та визначено розклад тренувань збірної команди Запорізького району з настільного тенісу, шахів, шашок, волейболу та міні футболу.
Відділ організаційної роботи, діловодства
і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/JjZ2UFyk.jpg)
Вівторок, 27 Березня 2018 11:12 | Переглядів: 299