Новини
Студія спортивно-бального танцю «Фокстрот» відвідала місто Херсон
![](/files/2018/Jk9zUWwQ.jpg)
Студія спортивно-бального танцю «Фокстрот» Балабинського селищного будинку культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області відвідала місто Херсон. 25 березня 2018 року вихованці студії взяли участь в Всеукраїнському турнірі «Кубок Таврії 2018». Вибороли перемогу діти в 5-ти різних категоріях. Незважаючи на втому і нічний переїзд, студія спортивно-бального танцю «Фокстрот» привезла золото додому в Балабине. Дітки носять звання Чемпіони України. А також, юні таланти стали бронзовими призерами в трьох категоріях.
Відділ культури та туризму райдержадміінстрації
![](/files/2018/Jk9zUHmK.jpg)
![](/files/2018/Jk9zUAIi.jpg)
![](/files/2018/Jk9zUKWQ.jpg)
![](/files/2018/Jk9zUPP9.jpg)
![](/files/2018/Jk9zV05O.jpg)
![](/files/2018/Jk9zV4Zf.jpg)
![](/files/2018/Jk9zV6R8.jpg)
![](/files/2018/Jk9zVc2s.jpg)
Середа, 28 Березня 2018 12:45 | Переглядів: 466