Новини
Робоча нарада голови райдержадміністрації
![](/files/2018/Jkugw8gQ.jpg)
30 березня 2018 року голова райдержадміністрації Анатолій Васюк за ініціативи директора Офісу Реформ у Запорізькій області Олександра Свистуна провели засідання «круглого» столу з питання децентралізації з першим заступником голови райдержадміністрації Світланою Чудесновою, заступником голови Запорізької районної ради Сергієм Бурмою, головою виконкому Широківської сільської ради (ОТГ) Денисом Коротенко, головою виконкому Миколай-Пільської сільської ради Миколою Шаповаловим, депутатів районної ради, представників соціальної сфери, депутатського корпусу та активу Миколай-Пільської сільської ради. Присутніми розглянуто і обговорено питання добровільного приєднання Миколай-Пільської сільської ради до Широківської об’єднаної територіальної громади. Підтримано пропозицію щодо організації зустрічей з мешканцями безпосередньо на території Миколай-Пільської сільської ради для предметного обговорення перспектив такого об’єднання.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА
![](/files/2018/JkugsJmE.jpg)
![](/files/2018/JkugxH5X.jpg)
![](/files/2018/JkugysVx.jpg)
![](/files/2018/JkugA5mi.jpg)
![](/files/2018/JkugAXkQ.jpg)
![](/files/2018/JkugCLrL.jpg)
![](/files/2018/JkugEgEz.jpg)
![](/files/2018/JkugF6OO.jpg)
![](/files/2018/JkugHy4l.jpg)
П'ятниця, 30 Березня 2018 14:59 | Переглядів: 446