Новини
Нарада голови Запорізької районної державної адміністрації Анатолія Васюка
![](/files/2018/JkuibZkp.jpg)
30 березня 2018 року голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова, голова Запорізької районної ради ветеранів війни, праці та військової служби Віктор Скловський провели нараду з питання організації та відкриття районного музею на території району.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА
![](/files/2018/JkuicLiy.jpg)
![](/files/2018/Jkuiduqv.jpg)
![](/files/2018/JkuiSgkB.jpg)
![](/files/2018/JkuigAMM.jpg)
П'ятниця, 30 Березня 2018 15:02 | Переглядів: 339