Новини
Участь у селекторному засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
![](/files/2018/JkulOuX0.jpg)
30 березня 2018 року начальник відділу з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Дмитром Мартищенко, начальник відділу надання адміністративних послуг Долинської сільської ради, відповідальний з питань цивільного захисту Сергій Свєтлічний, спеціалістом II категорії з питань охорони праці та техніки безпеки, цивільного захисту, військового обліку та взаємодії з правоохоронними органами Широківської ОТГ Микола Калашник прийняли участь у обласному селекторному засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання стану проведення інвентаризації захисних споруд цивільного захисту в Запорізькій області.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату РДА
![](/files/2018/JkulFAWe.jpg)
![](/files/2018/JkulNi0u.jpg)
П'ятниця, 30 Березня 2018 15:11 | Переглядів: 303