Новини
«Маленькі артисти» - учасники гуртків художньо самодіяльності знову з радістю зустрілися зі своїми ляльками-героями казки «Бабина донька і сирота»
![](/files/2018/Jl7fSZCd.jpg)
У приміщенні Юльївської сільської бібліотеки комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області «маленькі артисти» - учасники гуртків художньо самодіяльності знову з радістю зустрілися зі своїми ляльками-героями казки «Бабина донька і сирота», яку ставили дошкільнятам до холодів, а зараз репетирують виставу для молодших учнів. А також, на весняних канікулах діти відвідували бібліотеку, брали участь у вікторинах, конкурсах та грали в інтелектуальні ігри.
Відділ культури і туризму РДА
![](/files/2018/Jl7fT2pX.jpg)
![](/files/2018/Jl7fT6mq.jpg)
![](/files/2018/Jl7fTaz7.jpg)
![](/files/2018/Jl7fTeeD.jpg)
![](/files/2018/Jl7fThEz.jpg)
![](/files/2018/Jl7fTl7G.jpg)
![](/files/2018/Jl7fTok0.jpg)
Вівторок, 03 Квітня 2018 13:36 | Переглядів: 297