Новини
Степненський сільський будинок культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області теж долучився до акції «Великодній кошик солдатам АТО»
![](/files/2018/JlqSEeuO.jpg)
Степненський сільський будинок культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області теж долучився до акції «Великодній кошик солдатам АТО». Разом зі школою працівники будинку культури передали волонтеру неймовірну кількість їстівних подарунків, а ще досить символічно – паски та дитячі малюнки для наших захисників до Великодня з побажаннями миру, добра, скорішого повернення додому!
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2018/JlqSDJ9B.jpg)
![](/files/2018/JlqSEHgZ.jpg)
Четвер, 05 Квітня 2018 13:15 | Переглядів: 444