Новини
Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян Запорізького району
![](/files/2018/Jlrwv77h.jpg)
05.04.2018 під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Володимира Макущенко проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян Запорізького району. У ході засідання були розглянуті наступні питання: стан виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109У2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та аналіз роботи зі зверненнями громадян в управлінні агропромислового розвитку, стан виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109\2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та аналіз роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Степненської сільської ради, стан виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109\2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та аналіз роботи зі зверненнями громадян в юридичному відділі, та інше. По закінченню засідання надані доручення.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2018/Jlrww7cc.jpg)
![](/files/2018/JlrwxaxJ.jpg)
![](/files/2018/Jlrwy4DZ.jpg)
![](/files/2018/Jlrwzd0A.jpg)
Четвер, 05 Квітня 2018 14:47 | Переглядів: 300