Новини
Відбулася робоча поїздка представників районного центру культури до Степненського сільського будинку культури
![](/files/2018/JlAxT5Ap.jpg)
У рамках розгляду скарги та вивчення питання щодо конфліктної ситуації, яка склалася у Степненського сільського будинку культури, відбулася робоча поїздка представників районного центру культури і дозвілля з метою перевірки та впорядкування діяльності закладу. Було надано рекомендації технічним та творчим працівникам з врахуванням посадових інструкцій та виробничої необхідності.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2018/JlAxSUF5.jpg)
![](/files/2018/JlAxSoyi.jpg)
![](/files/2018/JlAxSHMX.jpg)
![](/files/2018/JlAxTgg5.jpg)
П'ятниця, 06 Квітня 2018 12:43 | Переглядів: 315