Новини
Семінар з головами первинних профспілкових організації Запорізького району
![](/files/2017/InjYvrey.jpg)
24.03.2017 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко взяв участь та відкрив семінар – вчення з головами первинних профспілкових організації Запорізького району. На семінарі розглядалися питання що стосується діяльності профспілок, захисту конституційних, трудових, соціально економічних прав трудящих. Перші результати та подальші дії профспілок, з призначенням мінімальної зарплати, питання колективних договорів та охорони праці.
Відділ організаційної роботи діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/InjYHEah.jpg)
![](/files/2017/InjYPMRl.jpg)
![](/files/2017/InjYU8ar.jpg)
П'ятниця, 24 Березня 2017 15:19 | Переглядів: 650