Новини
Засідання районної федерації футболу
![](/files/2017/Ink1bKQN.jpg)
24.03.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк спільно з депутатом обласної ради Денисом Коротенко, головою комунального закладу «Фізкультурно-спортивний клуб Колос» Миколаєм Земляком провели засідання районної федерації футболу. Основні питання які розглядалися це розвиток і популяризація такого виду спорту як футбол на території району, а також проблемні питання матеріальної бази та шляхи їх вирішення.
Відділ організаційної роботи діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/Ink1424x.jpg)
![](/files/2017/Ink18h9d.jpg)
П'ятниця, 24 Березня 2017 15:26 | Переглядів: 664