Новини
Оперативна нарада
![](/files/2017/InN4Ts0q.jpg)
27.03.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів оперативну нараду з заступниками голови, керівником апарату, начальниками відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадмиіністрації. У ході наради розглянуто проблемні питання життєдіяльності району, рейтингові показники соціально-економічного розвитку району та перспективи його підвищення, проаналізовано оперативний план роботи на поточний тиждень, питання виплати заробітних плат в установах, організаціях, підприємствах району. Також до присутніх доведено стан проведення у районі інформаційно-роз’яснювальної та контрпропагандистської роботи щодо об’єктивного висвітлення ситуації у зоні проведення Антитерористичної операції, дій Президента України із мирного врегулювання конфлікту, діяльності обласної виконавчої влади із соціально-економічного розвитку регіону.
Відділ організаційної роботи діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/InN4ECD9.jpg)
![](/files/2017/InN4I28I.jpg)
![](/files/2017/InN4We11.jpg)
Понеділок, 27 Березня 2017 14:56 | Переглядів: 671