Новини
Селекторна нарада з питання відбору кандидатів на строкову військову службу за контрактом
![](/files/2017/Io7kQgRN.jpg)
29.03.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко, військововий комісар Запорізького об’єднаного міського військового комісаріату Владислав Хобот, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Ю. Подольська та інші відповідальні особи в будівлі ПАТ «Укртелеком» прийняли участь у обласній селекторній нараді з питання відбору кандидатів на строкову військову службу за контрактом.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
Середа, 29 Березня 2017 16:08 | Переглядів: 600