Новини
Всеукраїнський шоу-фестивалі талантів «ZaГрай Fest-2017»
![](/files/2017/IoSuP5wt.jpg)
З 31.03.2017 по 02.04.2017 хореографічна студія народно сценічного та сучасного танцю «STAGE», в кількості 41 учасника, взяла участь в Всеукраїнському шоу-фестивалі талантів «ZaГрай Fest-2017», який проходив на базі ПК «Орбіта». Конкурсна програма, в якій взяли участь колективи з усієї України, нараховувала 177 хореографічних номерів.
Колектив «STAGE» взяв участь в 3-х номінаціях, з номерами «Веселі бурундуки» (16 осіб – діти формейшн, номінація «Дитяча хореографія», «Перлина» 14 осіб – юніори формейшн, номінація «Народна стилізація», «Ой, на Івана та на Купала!» 1 осіб – юніори формейшн, номінація «Народна стилізація».
На Всеукраїнський фестиваль наші діти поїхали вже в третій раз, і не дарма. Привезли заслужену перемогу в історії «STAGE» - ІІІ-є місце діти формейшен – Ліга лауреатів з танцем «Веселі бурундуки»; ІІІ-є місце юніори формейшн – Ліга лауреатів з танцем «Ой, на Івана та на Купала!», ІІІ-тє місце юніори формейшн – Ліга лауреатів з танцем «Перлина ».
Подяка батькам за активну допомогу в організації поїздки і участь у фестивалі.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
![](/files/2017/IoSuOwQL.jpg)
![](/files/2017/IoSuPN5a.jpg)
![](/files/2017/IoSuQMNl.jpg)
![](/files/2017/IoSuRyr9.jpg)
![](/files/2017/IoSuS8oC.jpg)
![](/files/2017/IoSuSOlA.jpg)
![](/files/2017/IoSuTdqR.jpg)
![](/files/2017/IoSuUcFy.jpg)
![](/files/2017/IoSuUSdI.jpg)
Понеділок, 03 Квітня 2017 10:35 | Переглядів: 815