Новини
В рамках Міжнародного дня Землі, провели впорядкування прилеглої території біля приміщення районного будинку культури.
![](/files/2017/Iqut0zI6.jpg)
Напередодні Вербної неділі працівники комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області спільно з працівниками відділу культури і туризму Запорізької райдержадміністрації, в рамках Міжнародного дня Землі, провели впорядкування прилеглої території біля приміщення районного будинку культури.
Під час суботнику прибрано навколишню територію, а саме: винесено спиляні гілки сухостію, упорядковано клумби, побілено дерева, квітники, висаджено квіти і кущі.
![](/files/2017/Iqut4vTV.jpg)
![](/files/2017/Iqut7ft9.jpg)
![](/files/2017/IqutbeFM.jpg)
![](/files/2017/IqutfAxr.jpg)
![](/files/2017/IqutjQcC.jpg)
![](/files/2017/IqutoBpV.jpg)
Четвер, 13 Квітня 2017 13:11 | Переглядів: 604