Новини
Семінар - навчання з охорони праці
![](/files/2017/IriSjMDl.jpg)
18.04.2017 в приміщені райдержадміністрації відбувся семінар - навчання з охорони праці для працівників закладів освіти району. На семінарі розглядався повний комплекс послуг з організації навчання з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, та домедичної допомоги. Знання отримані на семінарах допомагають підвищити рівень безпеки в роботі.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IriSKj2U.jpg)
![](/files/2017/IriSR6wM.jpg)
![](/files/2017/IriSxPL3.jpg)
![](/files/2017/IriSquVO.jpg)
![](/files/2017/IriSDuIW.jpg)
![](/files/2017/IriT8sTB.jpg)
Вівторок, 18 Квітня 2017 15:32 | Переглядів: 702