Новини
Робоча нарада
![](/files/2017/IriUARBU.jpg)
18.04.2017 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова провела нараду з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Іриною Гемською, директором КЗ «Районний цент культури і дозвілля» Запорізької районної ради Тетяною Чудновською та іншими уповноваженими особами, стосовно проблемних питань галузі культури в районі. Проаналізувавши роботу закладів культури і мистецтва району було відзначено , що в районі проводиться відповідна робота з реалізації державної політики в галузі культури і мистецтва. Головна увага приділяється збереженню та забезпеченню повноцінного функціонування мережі установ культури, розвитку аматорської художньої творчості, ужиткового мистецтва, гастрольної діяльності колективів художньої самодіяльності.
в роботі.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IriUFirp.jpg)
![](/files/2017/IriUKRVv.jpg)
![](/files/2017/IriUOWko.jpg)
Вівторок, 18 Квітня 2017 15:37 | Переглядів: 554