Новини
Робоча нарада
![](/files/2017/IrMq7Nvs.jpg)
21.04.2017 перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Чудеснова провела робочу нараду з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Іриною Гемською, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяною Круподерею, начальником відділу освіти , молоді і спорту РДА Т.Рогач стосовно підготовки та проведення зустрічі з представниками обласних осередків політичних партій та громадських організацій щодо спокійного та організованого проведення травневих свят, недопущення провокації та антидержавних виступів. По закінченою наради були надані доручення підготувати графіки проведення заходів з нагоди Дня пам’яті і примирення, Дня Перемоги, про проведену роботу відзвітувати на наступній нараді.
.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IrMq1IHD.jpg)
П'ятниця, 21 Квітня 2017 15:07 | Переглядів: 582