Новини
Відбулась апаратна нарада
![](/files/2017/ItGpwB2t.jpeg)
03.05.2017 керівник апарату райдержадміністрації Володимир Макущенко провів апаратну нараду з начальниками та працівниками відділів апарату райдержадміністрації. У ході наради обговорено питання виконавської дисципліни, матеріально-технічне забезпечення відділів апарату, надання шефської допомоги військовим частинам, наповнення веб-сайту райдержадміністрації, підсумки проведення виборів до Широківської громади, графік відпусток працівників райдержадміністрації, робота зі звернення громадян. Також обговорено підготовку до проведення у районі «Дня Європи».
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/ItGpuUol.jpeg)
Середа, 03 Травня 2017 13:36 | Переглядів: 566