Новини
Працівники Запорізької райдержадміністрації прийняли участь у урочистому заході
![](/files/2017/Iu0EtaoD.jpg)
05.05.2017 заступник голови райдержадміністрації Юрій Зенкін, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірина Гемська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Круподера, Балабинський селищний голова Володимир Сосуновський прийняли участь у урочистому заході з покладання квітів біля пам’ятника воїнам – автомобілістам з нагоди 72- ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/Iu0EsE1N.jpg)
![](/files/2017/Iu0Euo5C.jpg)
![](/files/2017/Iu0Ev2NX.jpg)
![](/files/2017/Iu0EvMpe.jpg)
![](/files/2017/Iu0Ewpby.jpg)
![](/files/2017/Iu0Ex4Gf.jpg)
П'ятниця, 05 Травня 2017 14:20 | Переглядів: 642