Новини
Біля меморіального комплексу села Лукашеве відбувся мітинг, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
![](/files/2017/IuN49G9d.jpg)
9 травня 2017 року біля меморіального комплексу села Лукашеве відбувся мітинг, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На заході були присутні почесні гості – сільський голова Лариса Головань, голова ради ветеранів Лукашівської сільської ради Світлана Балмуш та батюшка Віктор Гара. Окрасою мітингу були флешмоби та театрально-хореографічні постановки танцювальних колективів, під керівництвом керівника колективу Лукашівського сільського будинку культури комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області Олени Науменко. На святі присутніми були близько 160 чоловік.
![](/files/2017/IuN4aUUi.jpg)
Середа, 10 Травня 2017 12:13 | Переглядів: 561