Новини
Урочистий мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ми пам’ятаємо Вас, фронтовики»
![](/files/2017/IuNcCR22.jpg)
9 травня 2017 року працівниками Балабинського селищного будинку культури та бібліотеки комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької районної ради Запорізької області проведено урочистий мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ми пам’ятаємо Вас фронтовики».
Під час заходу була проведена панахида, урочистий мітинг та святковий концерт, у якому взяли участь всі колективи та працівники будинку культури. На урочистому мітингу були присутні почесні гості: голова Запорізької райдержадміністрації Анатолій Васюк, голова Запорізької районної ради Анатолій Шевчишин, депутат Запорізької обласної ради Дмитро Майстро та депутат Запорізької районної ради Сергій Петренко.
До всіх присутніх з привітальними словами та побажаннями на майбутнє, окрім почесних гостей, звернулися голова Балабинської селищної ради Володимир Сосуновський, учасник бойових дій в АТО Олександр Криволапов та заступник голови Балабинської селищної ради Олександр Харченко та інші.
Усього присутніх на заході було більше ніж 500 чоловік.
![](/files/2017/IuNc4XSV.jpg)
![](/files/2017/IuNc7Fbt.jpg)
![](/files/2017/IuNc9WvQ.jpg)
![](/files/2017/IuNcd0sA.jpg)
![](/files/2017/IuNcg7pT.jpg)
![](/files/2017/IuNcj7YJ.jpg)
![](/files/2017/IuNclWBN.jpg)
![](/files/2017/IuNcqKs9.jpg)
![](/files/2017/IuNcvDn1.jpg)
![](/files/2017/IuNcznzX.jpg)
Середа, 10 Травня 2017 12:32 | Переглядів: 558