Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Проблеми вступу учасників АТО до вишів будуть винесені на міністерський рівень

 

Питання реалізації у 2017-2018 навчальному році освітніх програм для учасників антитерористичної операції обговорили учасники круглого столу, яке відбулося під керівництвом заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктора Захарчука. У заході взяли участь керівники вищих навчальних закладів області та громадських організацій різних рівнів, які представляють інтереси учасників АТО.

Віктор Захарчук оголосив умови вступу до вузів, які діють у цьому році, і наголосив на тому, що влада зацікавлена, щоб військовослужбовці – учасники АТО та члени їх родин отримували освіту за державний кошт. У свою чергу, представники вишів порушили проблемні питання процедури подачі документів пільговими категоріями, з якими стикнулися учасники АТО.

Проректор з науково-педагогічної роботи Запорізького національного університету Олександр Гура поінформував про позитивну статистику щодо кількості студентів, які обрали для вступу ЗНУ і навчаються за державний кошт, а також запросив абітурієнтів 14 травня завітати на День відкритих дверей.

Ректор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов запевнив: «Наш університет радий приймати на навчання учасників АТО. Крім державної квоти для них їх бажання навчатися у нашому закладі за педагогічним напрямом підтримує Американський фонд нашої випускниці Катерини Ковшевич».

Користуючись нагодою, керівник Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Олексій Сквордяков порушив низку питань перед присутніми, спираючись на конкретні випадки, які стосуються подачі документів, особливостей проходження вступних іспитів для абітурієнтів пільгової категорії, переведення з контрактної форми навчання на бюджетну за умови набуття статусу учасника бойових дій, проживання в гуртожитку.

За підсумками обговорення учасники круглого столу окреслили ряд нагальних питань щодо реалізації у 2017-2018 навчальному році освітніх програм для учасників антитерористичної операції, які будуть винесені на рівень Міністерства освіти і науки України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАсубота, 13 Травня 2017 10:10 | Переглядів: 426

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]