Новини
Відбувся звітний концерт учнів та випускників дитячої музичної школи у селі Біленьке
![](/files/2017/IvgdqFl0.jpg)
12.05.2017 в рамках проведення державної атестації КЗ «Дитяча музична школа» Запорізької районної ради, яка здійснюється один раз на 10 років, відбувся звітний концерт учнів та випускників дитячої музичної школи у селі Біленьке.
Захід відвідала комісія з представників районного та обласного рівня, а саме:
керівники району: голова райдержадміністрації Васюк А. Г та голова районної ради Шевчишин А.М., заступники голови райдержадміністрації Чудеснова С.І. та Зенкін Ю.В., голова правління райпотребкооперації Чухрай О.В., начальник відділу культури і туризму Гемська І.В., директор центру культури і дозвілля ЗРР Чудновська Т.С..
Від обласних закладів культури були присутні головний спеціаліст Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА Згурська Л.С. та завідуюча методкабінетом обласного центру культури і мистецтв ЗОР Камінська Л.В. та заслужений працівник культури України Паращук Н.М.
У організації заходу приймали безпосередню участь керівники Біленьківської ОТГ та фермерських господарств території.
У концертній програмі звучали музичні твори різних жанрів, які старанно виконували учні різних вікових категорій, а також – випускники минулих років: Істоміна К., Третинко С. та Степанова О., які неодноразово займали призові місця та були лауреатами як обласних, так і міжнародних конкурсів та фестивалів.
Наприкінці концерту справжнім несподіваним подарунком для всіх став Гімн про музичну школу, який виконали учні, викладачі разом з присутніми гостями (слова та музика викладача ДМШ О.Греджевої).
Директору музичної школи Ю.Г.Галку, який у цьому році відзначає 20-річний ювілей перебування на посаді керівника закладу, керівники району вручили Подяку та привітали весь його творчий колектив.
![](/files/2017/Ivgds8BY.jpg)
![](/files/2017/IvgdxajO.jpg)
![](/files/2017/IvgdBj7s.jpg)
![](/files/2017/IvgdFZ7m.jpg)
![](/files/2017/IvgdOAAw.jpg)
![](/files/2017/IvgdVs3D.jpg)
![](/files/2017/Ivge1v9s.jpg)
![](/files/2017/Ivge4avx.jpg)
![](/files/2017/IvgeaM2u.jpg)
![](/files/2017/IvgefEu4.jpg)
![](/files/2017/Ivgeh2gq.jpg)
![](/files/2017/Ivgei8TP.jpg)
![](/files/2017/IvgeosGI.jpg)
![](/files/2017/IvgepLLG.jpg)
![](/files/2017/IvgetpI3.jpg)
субота, 13 Травня 2017 10:56 | Переглядів: 1110