Новини
Оперативна нарада
![](/files/2017/IvBHHJ5u.jpg)
15.05.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів оперативну нараду з заступниками голови, керівником апарату, начальниками відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради розглянуто питання життєдіяльності району, обговорено стан справ у відділах, управліннях, структурних підрозділах райдержадміністрації, а саме: забезпечення контролю за виконанням показників та комплексної оцінки результатів діяльності райдержадміністрації з соціально – економічного розвитку району, участь у грандах і програмах, а також їх організування, закінчення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах району, проведення тестування учнів, видача атестатів, стан проведення заходу «Врожай 2017», хід весняно – польових робіт на території району, стан погашення заборгованості за спожиті енергоносії населенням району та інші нагальні питання. У підсумку надані відповідні доручення. Також до присутніх доведено стан проведення у районі інформаційно-роз’яснювальної та контрпропагандистської роботи щодо об’єктивного висвітлення ситуації у зоні проведення Антитерористичної операції, дій Президента України із мирного врегулювання конфлікту, діяльності обласної виконавчої влади із соціально-економічного розвитку регіону. По закінченню наради надані доручення та встановлені терміни їх виконання.
Відділ організаційної роботи, діловодства і контролю апарату райдержадміністрації
![](/files/2017/IvBHznXd.jpg)
![](/files/2017/IvBHrexH.jpg)
![](/files/2017/IvBHPUl5.jpg)
Понеділок, 15 Травня 2017 15:05 | Переглядів: 600