Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Жовтень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Новини

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Запорізького району!
Запорізька районна державна адміністрація проводить громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації з планування територій на місцевому рівні – «Внесення змін до детального плану окремої території для розміщення сонячної електростанції, на земельній ділянці, розташованій за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Широківська сільська рада, за межами населеного пункту с. Широке (коригування)»
Метою розробки даної містобудівної документації є коригування детального плану з метою збільшення території для розміщення сонячної електростанції за рахунок земель, які знаходяться у власності, підготовка пропозицій щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.
Детальний план містить графічні та текстові матеріали, а також додатки.
Техніко-економічні показники:
Площа ділянки, на яку розробляється ДПТ – 25 га
Орієнтовна потужність – 13 МВт
Кількість ТП контейнерного типу 0,4/35 кВт – 8 од.
Кількість КТП 35/10 кВт – 1 од.
Встановлення сонячних панелей в кількості – 26400 од.

Відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» у складі проекту містобудівної документації є розділ «Охорона навколишнього середовища», який є звітом про стратегічну екологічну оцінку. З метою одержання та врахування зауважень та пропозицій звіт оприлюднено на сайті Запорізької райдержадміністрації за посиланням http://zrda.gov.ua/.
Детальніше з основними техніко-економічними показниками проекту, графічними матеріалами, а також зі звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Запорізької районної державної адміністрації в робочі дні (з 15 до 16 години, каб. 9) за адресою: м. Запоріжжя, вул. Істоміна, 8, тел. 278-54-56.
Замовник розроблення проектів містобудівної документації - Запорізька районна державна адміністрація.
Розробник – Ф-ОП Прудка І.А.
Підстава для розроблення детальних планів – розпорядження голови Запорізької райдержадміністрації від 19.11.2018 № 702.
Пропозиції надавати до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Запорізької райдержадміністрації. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Запорізької райдержадміністрації. Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистий підпис і повинні містити адресу об'єкту, схему земельної ділянки, стосовно якої надається пропозиція з визначенням проблемної зони, обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Кінцевий термін подання пропозицій до 27 січня 2018 року включно.

 

03_проект.pdf

звіт про стратегічну екологічну оцінку.doc

Четвер, 27 Грудня 2018 14:41 | Переглядів: 242

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]