Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Листопад 2022 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини з податкової

Чи мають право податкові органи надати акт камеральної перевірки, який вже був надісланий суб'єкту господарювання?

 

Відповідно до ст. 7 Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ "Про доступ до публічної інформації" конфіденційна інформація – інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб’єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов.
Розпорядники інформації, визначені частиною першою ст. 13 Закону, які володіють конфіденційною інформацією, можуть поширювати її лише за згодою осіб, які обмежили доступ до інформації, а за відсутності такої згоди – лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Стаття 10 Закону передбачає, що кожна особа має право, зокрема, доступу до інформації про неї, яка збирається та зберігається.
Розпорядники інформації, які володіють інформацією про особу, зобов’язані, зокрема, надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується, крім випадків, передбачених законом.
Отже, контролюючі органи за письмовим зверненням суб’єкта господарювання мають право надати копію акту камеральної перевірки, який вже був надісланий суб’єкту господарювання та вважається врученим.
Оригінали раніше вручених платнику податків документів не надаються.

Переглядів: 13

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]