Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Травень 2024 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини з податкової

Безкоштовні електронні ключі у податковій отримали 5300 запоріжців

 

З початку року фахівці податкової служби Запорізької області видали 11896 безкоштовних кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.
За цей час клієнтами регіонального підрозділу Кваліфікованого надавача ЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС стали 5300 запоріжців. Лише у серпні платникам було видано 900 електронних ключів.
Нагадаємо, у зв'язку із введенням воєнного стану запроваджено автоматичне формування нових сертифікатів відкритих ключів всім користувачам за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів, терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється.
Також зазначимо, користувачі, які мають чинні сертифікати, мають можливість скористатися онлайн сервісами:
– повторного, дистанційного формування сертифікатів за електронним запитом для самостійного продовження терміну дії сертифікатів на 2 роки;
– дистанційного формування сертифікатів для програмних РРО, що дає змогу сформувати юридичним особам сертифікати для програмних РРО.
Щоб отримати електронні довірчі послуги вперше чи якщо термін дії сертифікатів завершився, необхідно підготувати документи, необхідні для отримання ЕДП, з переліком яких можливо ознайомитись на сайті Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС у розділі "Отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО", обравши відповідну категорію та звернутися до обраного відокремленого пункту реєстрації.
Докладна інформація про це за посиланням: https://acskidd.gov.ua/..

Головне управління ДПС у Запорізькій області

Переглядів: 129

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]