Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2024 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23  
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини з податкової

Чи передбачена відповідальність платників податків у разі заповнення реквізиту "Призначення платежу" документа на переказ платежів до бюджету з порушенням?

 

Відповідно до п. 7 Порядку заповнення реквізиту "Призначення платежу" розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на небюджетні рахунки, а також на єдиний рахунок, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 у разі заповнення реквізиту "Призначення платежу" з порушенням вимог, визначених у Порядку № 666, документ на переказ приймається до виконання. При цьому вважається, що платник податків/єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачує грошове зобов’язання/єдиний внесок (код виду сплати 101).
Враховуючи вищевикладене, законодавством не передбачена відповідальність у разі заповнення реквізиту "Призначення платежу" документа на переказ платежів до бюджету (платіжного доручення) з порушенням вимог Порядку № 666.

Переглядів: 72

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]