Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Квітень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини з податкової

Запоріжці сплатили майже 95 мільйонів гривень податку на нерухомість

 

У січні-вересні до місцевих бюджетів області сплачено 94 мільйони 900 тисяч гривень податку на нерухоме майно. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, у вересні до скарбниць громад надійшло 3,3 мільйона гривень.
Нагадаємо, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками житлової або нежитлової нерухомості.
У разі перебування об'єктів житлової або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:
– якщо об'єкт нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;
– якщо нерухомість перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;
– якщо об'єкт нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.
У жовтні для юридичних осіб останній день сплати авансового внеску за третій квартал 2022 року податку на нерухомість припадає на 31 число.
Більше податкової інформації – на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua/.
Спілкуйся з органами ДПС дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

 

Переглядів: 174

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]