Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Липень 2024 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Пошук

Новини з податкової

Мешканці Запорізької області можуть вільно користуватися електронними сервісами фіскальної служби

Сьогодні платники податків нашого регіону мають можливість отримувати адміністративні та консультативні послуги, не відвідуючи податкові інспекції. Завдяки розширенню кількості он-лайн послуг та функціоналу Електронного кабінету платника, представники бізнесу та громадяни все частіше віддають перевагу зручним сервісам. Про особливості їх застосування розповіла під час інтерв'ю на телеканалі "TV5" заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Анна Пужай-Череда.

Вона відзначила, що Електронний кабінет платника працює у режимі реального часу. Для користування його сервісами необхідно мати персональний комп'ютер або смарт-пристрій та доступ до мережі Інтернет.

Електронний кабінет передбачає низку послуг – від отримання відомостей про доходи і податки, створення і відсилки електронної декларації до листування з ДФС та уточнення стану розрахунків з бюджетом. Користувачі можуть ознайомитися з останніми актуальними новинами ДФС, отримати інформацію про граничні терміни сплати та подання податкової звітності, контакти та адреси центрів обслуговування платників, переглянути та роздрукувати бланки податкової звітності, в режимі реального часу отримати інформацію з реєстрів ДФС.

Анна Пужай-Череда докладно зупинилася на сервісі, який дозволяє громадянам фізичним особам отримати відомості про суми отриманих доходів та утриманих податків, що досить важливо в період декларування доходів за минулий рік, подання електронних декларацій та призначення житлових субсидій.

Вона підкреслила, що покрокова інструкція з користування цією послугою розміщена на субсайті Головного управління ДФС у Запорізькій області (http://zp.sfs.gov.ua/data/material/000/211/284884/Dov_dka_pro_dohodi.pdf). Для створення відповідного запиту для довідки платникові необхідно увійти до кабінету за допомогою електронного ключа (фізичної особи) та виконати кілька простих процедур. Як правило, відповідь про доходи надходить користувачу упродовж однієї доби. Наприклад, на даний момент сервіс може надати інформацію з реєстру за останні три квартали 2016 року. Повна інформація буде доступною, починаючи з березня 2017 року.

Аби отримати електронні ключі, достатньо звернутися до Акредитованих центрів сертифікації ключів. У фіскальній службі Запорізької області електронний цифровий підпис можна безкоштовно отримати у пунктах реєстрації користувачів за адресами: м. Запоріжжя, вул. Паркова, буд. 4а, 1-й поверх, м. Бердянськ, просп. Праці, буд. 20, каб. 219, м. Мелітополь, вул. Героїв України, буд. 31, каб. 103, сайт АЦСК ІДД: http://acskidd.gov.ua/.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Переглядів: 616

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]