Офіційний сайт Запорізької районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Пошук

Оголошення

Конкурс до включення кандидатур до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників

ОГОЛОШЕННЯ

 

Запорізька районна державна адміністрація Запорізької області відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон), є організатором пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Запорізького району Запорізької області.

Відповідно до статті 43 Закону визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.

На сьогоднішній день Запорізькою райдержадміністрацією розпочату процедуру утворення конкурсного комітету з визначення автомобільних пасажирських автомобільних перевізників, з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Запорізького району Запорізької області.

Згідно з пунктом 23 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 (далі – Порядок №1081),  склад конкурсного комітету формується: 50 відсотків – представники органів виконавчої влади та (або) органів місцевого самоврядування, решта – представники громадських організацій.

Згідно зі статтею 44 Закону для підготовки та проведення конкурсу органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування утворюють конкурсний комітет, до складу якого, зокрема, входять громадські організації у сфері автомобільного транспорту.

Відповідно до пункту 23 Порядку №1081, до складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб`єктів господарювання - автомобільних перевізників, які є перевізниками-претендентами або які провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Враховуючи вищевикладене,  пропонуємо громадським організаціям у сфері автомобільного транспорту, які відповідають вимогам Порядку №1081, Закону та які зацікавлені у забезпеченні проведення чесних та прозорих конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Запорізького району Запорізької області надати Запорізькій районній державній адміністрації Запорізької області до 05.09.2021 на електронну адресу відділу містобудування, архітектури та житлово–комунального господарства Запорізької райдержадміністрації : gkhzrda@ukr.net та поштою (69089, м. Запоріжжя, вул. Істоміна, 8):

1) лист з пропозиціями щодо кандидатури до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників (ПІБ повністю, посада, контактний номер телефону);

2) копію статуту громадської організації.

 

Запорізька районна державна адміністрація Запорізької області

 

 

Начальник відділу містобудування,

архітектури та житлово-комунального

господарства Запорізької районної

державної адміністрації

Запорізької області                                                           Анна НЕУМИВАКА

Понеділок, 16 Серпня 2021 10:59 | Переглядів: 64

Карта району


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International

закрыть

Шрифт: [большой] [маленький]

Контраст: [белый] [синий] [зеленый] [черный]

[Сбросить настройки]